12 Ağustos 2020 Çarşamba  
 
Tarihçe

1993 Yılında eğitim şirketimizin gereksinimleri doğrultusunda ilk gezici eğitim aracımızı yapmaya karar verdik. Bu amaçla satın alınan Mercedes marka otobüsümüzün kısa sürede ergonomik bir bilgisayar Laboratuarı haline getirdik. Yaptığımız araç ile Türkiye’nin dört bir yerinde bulunan kurum ve çalışanlarına bilgisayar ile tanışmasını sağladık. Aracımız Microsoft’un Dünyadaki ilk “Gezici Yetkili Eğitim Merkezi “ olama özeliğini taşımaktadır.

1998 Yılında Coca-Cola firması ile birlikte “Müşteri Öğrenim Kervanı” projesi için yaz-kış, 7/ 24 ülkemizin her yerinde yapılacak şekilde on gün gibi kısa sürede tasarlanıp hayata geçirdik. Üç yıl boyunca her gün ortalama 100 kişiye eğitim veren aracımız 36 ayda 39.000 kişiye eğitim vermiştir. Satışlar % 35- 40 oranında

Anadolu’nun her yerine ulaşma arzumuz bizi birçok sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer almamıza fırsat vermiştir. Rotary kulübü, Lions Kulübü, Sakatlar Derneği, Sokak Çocukları projeleri için özel araç tasarımları, uygulamaları ve organizasyonlarını yönettik.

Eğitim için başlayan Gezici Projelerimiz zamanla satış, pazarlama etkinlikleri içinde aktif yer almamızı sağladı. Bir çok projenin çok farklı şirketleri bir araya getirerek hızla hayata geçirerek yurt dışı iş ortaklarımız ile bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaktayız.
 
 
Copyright © 2009. ANT ROAD SHOW. Her hakkı saklıdır. www.antroadshow.com